Fuar Standı Çeşitleri

/Fuar Standı Çeşitleri

Fuar Standı Çeşitleri

 İş dünyasının vazgeçilmez parçalarından olan fuarlar, her geçen gün önemini daha da artırmaktadır.Bu platform da kurumların, pazarlama amaçlarına uygun fuar standı seçmeleri önemli etkenlerdendir.Doğru stand türünü seçerek fuarlar da rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.Bu kapsam da ön plana çıkan stand çeşitleri şunlardır.

 Ahşap Fuar Standı

 Fuarlar da tasarımsal olarak dikkat çekmek  için en çok tercih edilen stand türüdür.Estetiksel ve dayananıklı olması nedeniyle tercih edilir.Modern ve estetik görünümü ile etkili tanıtımınızı yapacak en şık stand türüdür.Firmanızın beklentilerini karşılayacak, fuarlar da sizi ön plana çıkaracak etkili fuar standı çeşididir.

 Maxima Fuar Standı

 Yapısı itibariyle modüler stand türü olan maxima aslında bu çeşitler içinde VIP olarak adlandırılır.Estetik ve şıklığıyla kendini VIP olarak kabul ettirmiştir.Çok fazla tasarımsal çeşidi vardır.Estetik görünümünün dışında pratik kurulması ve zamandan tasarruf sağlamasıyla da ön plana çıkmaktadır. Maxima fuar standını özetleyecek olursak estetik, şık ve pratiktir.

 Modüler Fuar Standı

 Fuarlar da en çok kullanılan stand türüdür.Maliyet olarak diğer stand türlerinden daha uygundur.Kolay kurulum ve pratik sökülüp takılma olanağı sağlar.Katılımcıların isteklerine yönelik şık tasarımlar yapmak mevcuttur.Zamandan ve maliyetten tasarruf ederek şık standlar isteyen kurumlar için en ideal stand türüdür.

 Kongre Standı

 Kongreler de, fuarlar gibi rekabet alanlarıdır.Kişi ve kurumlar buralarda da yarış içindedir.Bu rekabette sizi ön plana çıkaracak estetik ve şık standlar mevcuttur.Kongre standları diğer standlara göre daha minimaldir.Bu yüzden stand alanını daha efektif kullanmak için farklı tasarım ve dizaynlar tasarlamalıyız.

2019-06-24T14:43:08+00:00
Firma Ekle firma ekle