Fuar Standı Hakkında Sorulan Sorular ?

/Fuar Standı Hakkında Sorulan Sorular ?

Fuar Standı Hakkında Sorulan Sorular ?

Fuar Standı Çeşitleri Nelerdir?

Fuar Standların’da Temel olan 3 çeşit vardır. Perge Mimarlık olarak size sağladığımız standart paket standlarımız.Ahşap malzeme kullanarak size özel tasarladığımız standlar ve son olarak modüler standlar.Modüler Standlarda yine size özel olarak tasarlanan standlardır.

Fuar Standını Kiralamak mı yoksa Satın almakmı daha doğru?

Kiralmanında Satın almanında kendine göre avantajları/dezavantajları vardır.Genel olarak kiralama stantlara baktığınızda Kurulum, Söküm, Nakliye gibi aşamalarla vakit kaybetmezsiniz Her Sene standınız yenilenmiş malzemelerle fuarda’ki yerini alır.

Fakat satın aldığınızda bu gibi konulara vakit ayırmanız gerekir ilk kurulumdan sonra ki yıllarda standınızın nakliye,söküm ve kurulum gibi işlemlerine ekstre ücret ödemek zorunda kalırsınız.Standınız yıprandıkça yenilenme işlemlerinide yaptırmanız gerekir, Bu açıdan bakıldığı zaman kiralamak daha avantajlıdır.

Sizlere yaptırdığım tasarıma ücret ödermiyim?

Biz Perge Mimarlık olarak 2000 Yılından bugüne kadar sayısız binlerce tasarım yaptık.Biz tasarımınızı yaparken 2000 Yılından bugüne kadar edindiğimiz tecrübemizle sizin için en iyisini tasarlarız.Perge mimarlık olarak 2000 Yılından Bugüne kadar tasarım ücreti alınmamaktadır,Tasarımlar Ücretsizdir.

Fuar Standı Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Fuar Standları Firmanın Kurumsal Kimliğidir,Büyüklüğü, Tasarımı firmanın önemini fuar alanına yansıtır.Bu nedenle mümkün olduğu kadar sorunsuz/kusursuz olmalıdır.Unutmayınki fuar esnasının geri dönüşü yoktur sıfır hata ve doğru tercihle fuarda bulunmalısınız.Perge Mimarlık olarak bu konuda 2000 Yılından beri sizlerin tercihi olup güveninizi kazandık.Bir fuar standı etkileyici,Mütevazi ve Gözalıcı olmalıdır.Ürününüzü Ön planda sergilemelisiniz.

Fuar Standı Üretimi ve Kurulumu Ne kadar Sürer?

Fuar Standlarının teslim süreleri standınıza göre değişiklik gösterir. Standınızın Ölçüleri,İç ve Dış tasarımı gibi işlemler çok fazla zaman alabiliyor.Şunu belirtmeliyizki fuar merkezleri stand kurulumları için çok kısıtlı zaman ayırmaktadır bu nedenle fuar’dan önce standınızın tasarlanmış ve üretilmiş olması çok fazla önem arz etmektedir.

 

2018-11-19T16:30:52+00:00