fuar standı

/fuar standı

fuar standı

FUAR STANDI

Fuarlar  ürünlerinizi,markanızı ve firmanızı en güzel şekilde ifade edebileceğiniz sektörel buluşmanın en doğru adresidir. Fuar’da yer alan tüm firmalar arasında marka veya ürünlerinizi ön plana çıkaracak en önemli etkenlerden biri standınızın gösterişli ve ilgi çekici olması olacaktır. Bu konuda perge mimarlık olarak sizlere en uygun ve şık fuar standı tasarımını yapıyoruz.Fuar standı tasarımı sizler için en önemli kısımdır,biz bu konuda çok başarılı projelere imza attık,Perge mimarlıkta stand tasarımcıları yüzlerce fuar standı tasarlamış ihtiyaç duyacağınız tüm bilgi ve birikime sahip kişilerden oluşmaktadır.

Perge Mimarlık, fuar, kongre ve özel lansman etkinlikleriniz için kendi bünyesinde yer alan demir, ahşap ve boya atölyelerinde size özel stand çözümleri sunmaktadır.

Fuar Standı baştan sona süreçler;

  1. Fuar Standı Tasarımı Yapılır

Fuar standı tasarımı ilk aşamadır sizden gelen bilgiler ve istekler toparlanarak ekibimizin tasarım tecrübesi ile fuar standınız tasarlanır.

  1. Tasarım Onayından Sonra Üretime Başlanır

Tasarımınız Onaylandıktan sonra Perge Mimarlık olarak kendi bünyemizde standınızın üretimine başlanır,Kendi Bünyemizdeki demir, ahşap ve boya atölyelerimizde standınız üretime başlar standınız boyutuna ve ihtiyacına göre bu süreç biraz zaman almaktadır.

  1. Sizin Adınıza fuar alanına girip kurulum işlemine başlarız

Fuar alanları stand kurulumu için çok kısıtlı bir süre vermektedir bu süre hemen hemen çoğu fuarda 3-5 Gündür. Bu süreçte hiç şüpheniz olmasın, çünkü perge mimarlığın çok güçlü bir kurulum ekibi var tüm kurulum ekibimiz, stand kurulumunu gerçekleştirip sizleri memnun edecektir.

Ürün Yerleştirme Planı

Fuar’daki amacınızın ürünlerinizi sergilemek olduğunu unutmayın. Ürünlerinizi sergilerken stand tasarımınız çok önemlidir. Standınızı gören tüm ziyaretçiler ne iş yaptığınızı ve hangi ürünleri sattığınızı fuar standınızı görür görmez anlamalıdır. Ürününüzü ikinci plana atacak her türlü görsellerden kaçınmalısınız. Merak etmeyin Perge Mimarlık olarak bu konuda sizler için en iyisini yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Fuar Standı;

Neler Yapıyorız?

  1. Ahşap Fuar Standı
  2. Fuar Standı
  3. Kongre Standı
  4. Teşhir Standı
  5. 3d Tasarım
  6. Ürün Standı
  7. Özel Tasarımlı Standlar

Uyguladığımız Projelerimize https://pergemimarlik.com/proje-kategori/fuar-standlari/  Sayfamızdan ulaşabilirsiniz yada 0216 526 20 22 Numaramızdan bizlere ulaşabilir ve anında teklif alabilirsiniz.

 

 

2018-12-28T14:32:42+03:00